SULCO

Sulco reverzibilni plug opravdao je očekivanja farmera jer je izrađen od specijalnih sirovinskih profila koji obezbeđuju elastičnost pluga, kao i termički obrađene nosače i daske pluga koji su otporni na udarce i lepljenje zemlje i zadovoljavaju sve evropske standarde. Veoma je praktičan za podešavanje i upotrebu prilikom hidrauličkog obrtanja. Sa ovim modelom, farmeri ne moraju da idu okolo polja, već se oranje može izvršiti u neprekidnom nizu što dovodi do uštede vremena i smanjenja potrošnje goriva.

Sulco reverzibilni plugovi od 2 do 6 brazda omogućavaju hidrauličko podešavanje radnih širina od 30 do 50 cm iz kabine traktora pomoću hidrauličnog cilindra. Širok razmak između plužnih tela u našem plugu omogućava oranje materijala kao što su korov i slama čak i u uskim verzijama bez nakupljanja. Točak za podešavanje dubine rada u oranju i transportnog položaja je lako podesiv. Osovine i čaure visoke čvrstoće, termički obrađene, koriste se na svim mestima gde je to potrebno kako bi se sprečilo habanje i lomljenje usled udara. Sulco plugovi su opremljeni sa diskosnim crtalom, kukuruznim pretplužnjacima i radno-transportnim točkom.

TEHNIČKA SPECIFIKACIJAJEDINICASULCO 316SULCO 416SULCO 516
Broj brazdiKom345
Veličina brazdeinch161616
Vertikalni klirenscm858585
Horizontalni klirenscm100100100
Radni zahvatcm30-35-40-4530-35-40-4530-35-40-45
Radna dubinacm363636
Ukupna dužinamm300039505000
Ukupna širinamm160016001600
Ukupna visinamm175175175
Razmak između brazdicm100100100
Potrebna snagaKS90-110120-160160-210
Ukupna težinakg94511721370

Želiš da saznaš više?

Preuzmi kompletnu ponudu Argolead mašina.