COMMANDER

Commander Disc Tiller (Speed Disc) vrši površinsko oranje, razbijanje grudvi zemljišta, pripremu zemljišta za setvu, mešanje zemljišta organskih materija i žetvenih ostataka.

Postupci lomljenja i mešanja se obavljaju efikasnije zbog nezavisne strukture diska i konstrukcije mašine; svaki disk radi zasebno zbog dizajna ležaja i nosača diska. Kada se gumeni jastuci koji se nalaze na svakom nosaču diska zaglave na prepreci, lomljenje i oštećenja na šasiji se smanjuju(ili potpuno otklanjaju) zbog pomeranja diska napred-nazad. Prilikom rada tanjirače smanjuju se neravnine na čitavoj površini parcele. Štaviše, valjak na tanjirači stabilizuje zemljište koje su diskovi prilikom rada izdigli. Mašina se lako može koristiti na teškim zemljištima. Commanderi se proizvode sa fiksnim ramom sa radnim zahvatom od 2m do 4m i hidraulični sklopivi ramovi u rasponu od 4m do 6m. Vučne mašine omogućavaju lakši rad na poljima i transport u saobraćaju. Mašina se može opremiti sa različitim vrstama valjaka (nožasti i diskosni).

.

TEHNIČKA SPECIFIKACIJAJEDINICACOMMANDER 24COMMANDER F32COMMANDER F36
Prečnik diskamm560×5560×5560×5
Razmak između diskovacm252525
Broj ležaja na osovinikom243236
Radni zahvatcm300400450
Ukupna širinacm330430480
Ukupna dužinacm250250250
Ukupna visinacm145145145
Težina sa roleromkg155019002200
Potrebna snagaKS100-130130-160160-200
Tip ramafiksnisklopivisklopivi

Želiš da saznaš više?

Preuzmi kompletnu ponudu Argolead mašina.