Go to Top

Kontakt

Poljoprivredne mašine i oprema
Mile Tepic Mile Tepić
Menadžer za odnose sa kupcima
tel: (021) 4883042; fax: 4883090;
mob: 062 8862242
mile.tepic@rti.rs
 

Dragan MitrovicDragan Mitrović
Specijalista za program komunalnih mašina
tel: (021) 4883072; fax: 4883090;
mob: 062 8862272
dragan.mitrovic@rti.rs
Jovan Keca Jovan Keča
Menadžer – Prodajni centar Sombor
tel: (025) 5436036;
mob: 062 8862230;
jovan.keca@rti.rs
 

Rajko Radovanović
Komercijalista – Bačka Palanka, Vrbas, Bački Petrovac
mob: 062 8862232;
rajko.radovanovic@rti.rs
 

Robert Dondur
Komercijalista – Odžaci, Kula, Apatin
mob: 062 8862231;
robert.dondur@rti.rs
Predrag Trnavac
Komercijalista – Srem
mob: 062 8862223;
predrag.trnavac@rti.rs
Aleksandar Šumanović
Komercijalista – Okrug Šid
mob: 062 8862248;
alekandar.sumanovic@rti.rs

Ivan Petrov

Komercijalista – Pančevo
mob: 062 8862228;
ivan.petrov@rti.rs
Vladimir Živanov
Komercijalista – Južni Banat
mob: 062 8862247;
vladimir.zivanov@rti.rs
Nemanja Vilić
Komercijalista – Severni Banat
mob: 062 8862246;
nemanja.vilic@rti.rs
Stojan Jukica
Komercijalista – Centralna Bačka
mob: 062 8862224;
stojan.jukica@rti.rs
Miloš Novaković
Komercijalista – Srbija
mob: 062 8862207;
milos.novakovic@rti.rs
 
Rezervni delovi
Veljko VidakovicVeljko Vidaković
Direktor servisa
tel/fax: (021) 2962131; fax: 2962019
mob: 062 8862250
veljko.vidakovic@rti.rs
Viktor Gombar
Direktor rezervnih delova
tel: (021) 4883041; 
mob: 062 8862241
vikor.gombar@rti.rs
Aleksandra Visic Aleksandra Višić
Asistent prodaje rezervnih delova
tel: (021) 4883045; fax: 4883092;
mob: 062 8862245;
aleksandra.visic@rti.rs
 

 
Servis
Veljko VidakovicVeljko Vidaković
Direktor servisa
tel/fax: (021) 2962131; fax: 2962019
mob: 062 8862250
veljko.vidakovic@rti.rs
Marijana Zubcic Marijana Zubčić
Administrativni referent 
tel/fax: (021) 2962131; fax: 2962019
mob: 062 8862253
marijana.zubcic@rti.rs
RTI Dućan
 

Aleksandra Visic Aleksandra Višić
Prodaja RTI Dućan
tel: (021) 4883045; fax: 4883092;
mob: 062 8862245;
aleksandra.visic@rti.rs
Motorna ulja
Nemanja Vilić
Komercijalista 
mob: 062 8862246;
nemanja.vilic@rti.rs
 

Spoljna trgovina
 

Suzana MikovicSuzana Miković
tel: (021) 4883003; fax: 4883090
Marketing
Tamara Popović
Marketing i ljudski resursi
tel: (021) 4883026; fax 4883090;
mob;062 480525
tamara.popovic@rti.rs
 

Milica MiloševićMilica Milošević
Grafički dizajner
tel: (021) 4883027; fax 4883090;
mob: 062 8862287
milica.milosevic@rti.rs
IT sektor
Marko GrlicMarko Grlić
IT Manager
tel: (021) 4883014; fax: 4883090;
marko.grlic@rti.rs
Računovodstveno - finansijski sektor
Vera EtinskiVera Etinski
Analitičar kupaca i dobavljača
tel: (021) 4883011; fax: 4883090;
 

Dusica ZivkovicDušica Živanović
Računovodstvo
tel: (021) 4883010; fax: 4883090;
Rukovodstvo
Suzana MikovicSuzana Miković
Generalni direktor
tel: (021) 4883003; fax: 4883090;
mob: 062 8862203
suzana.mikovic@rti.rs
 
Predrag PopovicPredrag Popović
Outlet kordinator
tel: (021) 4883088; fax: 4883090;
mob: 062 8862288
predrag.popovic@rti.rs
 

RTI d.o.o.
Spoljno trgovinsko preduzeće
21000 Novi Sad, Bulevar Vojvode Stepe 22
tel: (021) 488 30 33; fax: 488 30 90
info@rti.rs
Navigacija